FOLIE OCHRONNE PPF

Oklejenie samochodu bezbarwnymi foliami ochronnymi to aktualnie najlepsza dostępna opcja w dziedzinie zabezpieczenia pojazdów przed odpryskami, czy nawet otarciami parkingowymi.
Pracujemy na foliach renomowanej i znanej na całym świecie amerykańskiej firmy Avery Dennison.
Marka ta jest na rynku od ponad 20 lat i w przeciwieństwie do większości konkurencji ma kontrolę nad całym procesem produkcyjnym (jest producentem, a nie tylko dystrybutorem).
Nasza firma jest certyfikowanym punktem aplikacji folii ochronnych – certyfikat ten różni się od tych, które można uzyskać po jednodniowym szkoleniu i które posiada większość firm przede wszystkim tym, że aby go zdobyć firma musi spełniać pewne wytyczne/kryteria oraz posiadać doświadczenie w branży.

Folie ochronne występują w trzech wersjach: POŁYSK, SATYNA ORAZ MAT.
Właściwości folii: 203-mikronowa powłoka z TPU zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz żółknięcie, łatwe czyszczenie dzięki właściowościom hydrofobowym, samoregeneracja (pod wpływem ciepła znikają drobne ryski oraz hologramy), 10-cio letnia gwarancja.

Wykonujemy usługi tzw. „mrożenia lakieru”, które jest niczym innym jak oklejaniem pojazdu bezbarwną folią ochronną tylko w wersji satynowej lub matowej.

Posiadamy kilka pakietów zabezpieczenia:
FULL BODY – wszystkie elementy lakierowane nadwozia.
FULL FRONT – maska, zderzak, błotniki, reflektory, słupki A, nadszybie, lusterka, wnęki klamek oraz próg bagażnika.
FRONT – maska, zderzak, reflektory,
PAKIET MINI – wnęki klamek, ranty drzwi, próg bagażnika.

Oczywiście wykonujemy również aplikacje na pojedynczych elementach oraz w miejscach wskazanych przez klienta jak np. progi wewnętrzne lub kawałki za kołami na błotnikach lub zderzaku.

Świadczymy także usługi z zakresu detailingu i często aplikujemy powłoki ceramiczne na pozostałe elementy, które nie zostają zabezpieczone folią ochronną.

 

Więcej zdjęć i realizacji na naszym facebook'u oraz Instagramie - zapraszamy!

Zobacz kilka naszych realizacji:

2024 © Pefekt Auto
projekt i wykonanie: